dnes je 6. 12. 2021, svátek má Mikuláš

Fotogalerie

Čertohrátky 2021

U stolečků měly děti připravená stanoviště na procvičování znalostí. Potom plnily různé čertovské disciplíny např. hod bramborou, posunování brambory vidlemi do cíle a vaření čertovského guláše. Pokus o nejhorší čertovský škleb se vydařil na jedničku. Dopolední čertování jsme zakončili čertovskou diskotékou.

více fotografií


Mikulášská nadílka 2021

více fotografií


První sníh, sněhuláček a koulovačka.

více fotografií


Jak se Honza učil čarovat

Divadlo a spousta zážitků, to byl dnešní den. Děti nakoukly do znojemských lázní, prohlédly si vánočně nazdobené Znojmo, posvačily v jazykové škole a dobře se bavily na divadelním představení.

více fotografií


Naše tělo

Povídáme si o zdraví, o předcházení úrazům, hrajeme si na lékaře. Pojmenováváme části těla a seznamujeme se s kostrou i orgány v těle.

více fotografií


Svatý Martin 2021

Seznámili jsme se s legendou, tuží děti nakreslily  koně do namalovaného podkladu a na závěr jsme uspořádali originální jízdu na na koni.

více fotografií


A přišel kouzelník......

Představení děti zaujalo a pobavilo. 

více fotografií


Klíček - listopad 2021

2.11. Učili jsme se píseň Zlatý lístek z javora. Listy javoru poznáme, nasbírali jsme si je, počítali jsme je, hráli jsme si s nimi, vyrobili jsme věneček a poskládali draka. 9.11. Povídání o větrné elektrárně děti zajímalo, vyrobily si větrník a vyzkoušely ho na zahradě MŠ. 16.11. Učíme se znát své tělo a model těla v ZŠ děti zaujal. Grafomotorika na tabuli je také baví.…

více fotografií


1 2 3 4 6 9 11