dnes je 19. 9. 2021, svátek má Zita

Seznam pomůcek pro prvňáčky

Autor příspěvku: Marcela Popelková
17. 7. 2021

Milí rodiče, milé děti, většinu toho, co budete ve škole ptřebovat vám seženeme a zajistíme (učebnice, pracovní sešity, sešity, výtvarné pomůcky). Už nyní můžete začít s nákupem přezůvek do školy, cvičebním úborem v označeném pytlíku (tričko, kraťasy, tepláky, mikina ideálně bez kapuce, tenisky s bílou podrážkou do cvičebny, tenisky na ven). Dále budou děti potřebovat podložku na svačinu (látkovou, plastovou), ubrus na lavici do výtvarné výchovy a tyčinkové lepidlo (které sice děti dostanou, ale není jich nikdy dost). V aktovce nesmí chybět pouzdro s trojhrannou tužkou a pastelkami (pero zatím nekupujte, je na něj čas, gumu nebudeme používat z důvodu snahy o přesnost na poprvé). Seznam obalů na učebnice vám poskytneme v přípravném týdnu. Krássné prázdniny přeje Marcela Popelková. 

zpět