dnes je 28. 9. 2023, svátek má Václav

Platby za červen 2019

Autor příspěvku: Jindřich Bulín
14. 6. 2019

Vážení rodiče! S blížícím se koncem školního roku si Vás dovolujeme upozornit, že platby úhrady úplaty MŠ, úhrady úplaty ŠD a stravného ve ŠJ za měsíc červen 2019 se budou vybírat ve dnech 25. a 26. června !!!  Žádáme Vás tímto, aby jste platby učinili právě v těchto termínech, abychom se mohli všichni vydat vstříc zaslouženým dovoleným s čistou hlavou. Jelikož se musí i na poslední týden objednat potraviny a následně spočítat celková měsíční platba každého jednotlivce, potřebujeme mít případné odhlášení z obědů nahlášené nejpozději do pondělí 24.6. - 7:00 hod. !!! Pokud budete na poslední týden měnit dětem docházku do školní družiny, potřebujeme to nahlásit písemně !!! Děkujeme za Vaši vstřícnost, pochopení a dodržení termínů.

zpět