dnes je 27. 10. 2020, svátek má Šarlota, Zoe
ŠKOLA PRO ŽIVOT

Informace k rozjezdu nového školního roku

Autor příspěvku: Jindřich Bulín
01. 08. 2018

Polovina prázdnin je již nenávratně za námi, ale ještě polovina před námi !!! Přesto již dnes přinášíme několik termínů, které si poznačte do kalendářů. Od pondělí 13. srpna začínáme ve školní jídelně opět vařit. Pokud budete mít o obědy zájem, je nutné se včas u paní kuchařky nahlásit. Ideálně ve čtvrtek 9.8. nebo pátek 10.8.. Cena obědu dle platného ceníku 60,- Kč. Zahájení provozu mateřské školy je naplánováno na pondělí 20. srpna. Takže pokud jsou již dětičky nedočkavé a nažhavené společnému pobytu s kamarády v naší školce, můžete pomalu chystat papuče. Učitelé základní školy se sejdou a začnou připravovat školní rok od pondělí 27. srpna. Pokud tedy budete potřebovat cokoliv potvrdit či vyzvědět k průběhu výuky, můžete se za námi stavit. Školní rok 2018 - 2019 bude v základní škole zahájený v pondělí 3. září v 8:00 hod. Všichni stávající i noví školáci se sejdou v naší škole přibližně na dvě hodiny, aby získali informace k novému školnímu roku a nasáli opět vůni naší historické budovy. 

Do dalšího prázdninového měsíce přejeme spoustu pohody, radosti, sluníčka a zážitků. 

zpět