dnes je 27. 10. 2020, svátek má Šarlota, Zoe
ŠKOLA PRO ŽIVOT

Platby za červen 2018

Autor příspěvku: Jindřich Bulín
20. 06. 2018

Vážení rodiče! S blížícím se koncem školního roku si Vás dovolujeme upozornit, že platby úhrady úplaty MŠ, úhrady úplaty ŠD a stravného ve ŠJ za měsíc červen 2018 se budou vybírat ve dnech 27. a 28. června!!! Žádáme Vás tímto, aby jste platby učinili právě v těchto termínech, abychom se mohli všichni vydat vstříc zaslouženým dovoleným s čistou hlavou. Jelikož se musí i na poslední týden objednat potraviny a následně spočítat celková měsíční platba každého jednotlivce, potřebujeme mít případné odhlášení z obědů nahlášené nejpozději do pondělí 25.6.!!! Pokud budete na poslední týden měnit dětem docházku do školní družiny, potřebujeme to nahlásit písemně !!! Děkujeme za Vaši vstřícnost, pochopení a dodržení termínů.

zpět